Pierścionki które przyciągają uwagę: przegląd najbardziej wyjątkowych modeli

Jakie pierścionki są najpiękniejsze? Złote, srebrne, ze szlachetnymi kamieniami? Dla jednej osoby najpiękniejszy będzie pierścionek z perłą, ktoś inny wybierze rubiny lub szafiry. Wybór pierścionka zależy od indywidualnego gustu osoby kupującej, ale są modele, obok których trudno przejść obojętnie. 

Jakie to pierścionki? Zobacz sama!

Pierścionek z rubinem – pasja, namiętność i energia

Pierścionek z rubinem często bywa wybierany jako pierścionek zaręczynowy. Zajmuje zaszczytne miejsce za pierścionkami z diamentami i szafirami. Głęboka czerwień i tajemniczy blask kamienia zachwyca każdą kobietę. Przykuwa uwagę, bo trudno przejść obojętnie obok czegoś tak energetycznego, kojarzącego się z miłością, namiętnością i ciepłem. 

Jakie są najpiękniejsze modele z rubinem w roli głównej? Wzrok miłośniczek klasyki i retro przykuje duży lśniący rubin w koronie diamentów, oprawiony w złoto. To wyjątkowy klejnot i z powodzeniem może być wybrany na pierścionek zaręczynowy. Obrączkowy pierścionek z rubinem, gdzie drobne kamyki przeplatają się ze sobą ozdobi dłoń nowoczesnej miłośniczki biżuterii. Dla minimalistek również znajdzie się coś pięknego – niewielki owalny rubin w towarzystwie małych diamentów w różowym, białym lub żółtym złocie. 

Zachwycają rubiny w odsłonie boho – niemal koronkowy wzór z diamentów, gęsto przetykany małymi rubinami. Zobacz pierścionki od Briju – https://www.briju.pl/bizuteria/pierscionki-z-rubinem.

Pierścionek z topazem – oryginalny pomysł na prezent

Topaz nie jest może najczęściej wybieranym kamieniem, a szkoda, gdyż pierścionek z topazem to prawdziwe dzieło sztuki jubilerskiej, do tego jest znacznie bardziej oryginalny niż te najczęściej wybierane modele. Zachwycający błękitny topaz, oprawiony w złoto, to biżuteria, od której nie oderwiesz wzroku. Idealna na prezent dla bliskiej kobiety lub jako mniej typowy wybór na zaręczyny. Chłodny blask kamienia jest tak wyrazistą ozdobą, że nie potrzebuje już towarzystwa innych pierścionków. A jeśli już mówimy o chłodzie – piękną propozycją będzie błękitny topaz z diamentem, oprawiony w białe złoto – aż chce się mieć taki pierścionek z topazem

Zobacz pełną ofertę – https://www.briju.pl/bizuteria/pierscionki-z-topazami.

Ponadczasowy i stylowy – pierścionek z perłą

Aktualne trendy biżuteryjne jasno pokazują, że perły są na topie. Nic dziwnego, gdyż ten subtelny, piękny kamień zasługuje na to, by był noszony. Pierścionek z perłą jest ozdobą każdej dłoni. To piękny prezent dla ukochanej kobiety lub osoby bardzo ważnej w życiu. Biała perła z małymi brylancikami w różowym złocie to niezwykle piękna propozycja. Fantazyjnie przeplatana obrączka z białego złota uwieńczona piękną perłą, to również godny uwagi, wspaniały pierścionek z perłą, który ozdobi każdą stylizację. 

Zobacz pierścionki z perłami od Briju tutaj – https://www.briju.pl/bizuteria/pierscionki-z-perlami