Informacje

JM Fashion to sklep tworzony z pasją i zaangażowaniem. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną odzieży damskiej Polskich Marek takich jak AWAMA, IVON, INFINITE YOU, BeWear, MOE oraz NUMOCO. Naszym celem było stworzenie sklepu, który zapewni Wam komfortowe zakupy oraz 100% satysfakcji!

Naszą zaletą jest oferowanie klientowi polskich produktów wykonanych z najwyższej jakości materiałów w najnowszych trendach mody. Cechujemy się wysokim profesjonalizmem, polską marką, miłą obsługą klienta oraz wysoką jakością produktów. Ze względu na doskonały wybór producentów z jakimi współpracujemy mamy możliwość zaoferowania Wam szerokiego wyboru najbardziej atrakcyjnych, oryginalnych oraz ponadczasowych ubrań i stylizacji w rozsądnych cenach.

JM Fashion myśli o każdej z Was, w związku z tym przygotowaliśmy dla Was modę damską w rozmiarach od 34 do 52! Dla nowych oraz stałych klientów zawsze rabaty! Zapraszamy do naszego sklepu on line!

Masz jakieś pytania, wątpliwości dotyczące wyboru produktu? Z miłą chęcią pomożemy, wystarczy wysłać wiadomość na adres kontakt@jmfashion.pl

 

Koszt i czas wysyłki:

Nasze przesyłki realizujemy firmami kurierskimi DHL, DPD, GLS oraz Fedex. Koszt dostawy to w przypadku przedpłaty i zamówienia produktów jednej marki 15,00 zł.
Natomiast w przypadku zamówienia ubrań różnych marek w jednym zamówieniu kurier przy przedpłacie kosztuje 18,00 zł.

Płatność za pobraniem , możliwa przy zamówieniu ubrań jednej marki w zamówieniu.


Zamawiając kilka rzeczy za wysyłkę płacisz tylko RAZ!
Czas dostawy wynosi od 24h do 5 dni roboczych, jednakże zazwyczaj przesyłki dostarczane są w ciągu 2-3 dni roboczych.

 

Płatności:

Płatności można dokonać za pobraniem lub wykonując tradycyjny przelew na podany rachunek bankowy: 

Właściciel konta: Joanna Mierzwa
Santander Bank Polska
Numer konta bankowego: 21 1090 2705 0000 0001 1266 5167


Życzymy udanych zakupów!
Joanna Mierzwa Fashion!